Transkribavimo lietuvių kalba paslaugos

Transkribuojame teismo posėdžių, policijos apklausų, interviu imigracijos klausimais, susitikimų su advokatais ir jų klientais garso įrašus lietuvių kalba. Taip pat teikiame transkribavimo lietuvių kalba paslaugas kino ir televizijos, medicinos, finansų, rinkos tyrimų srityse iš pačių įvairiausių laikmenų, ar tai būtų paprasčiausias diktofonas, ar išmanieji telefonai iPhone ir Blackberry. Mūsų paslaugos gali būti naudingos praktiškai bet kur, kur reikalingas lietuviškas subtitravimas, titravimas ar paprasčiausia transkripcija lietuvių kalba.

Profesionalūs lietuvių kalbos transkribuotojai pagal jūsų poreikius gali parengti detalų garso įrašo išrašą, kuriame bus tiksliai transkribuotas kiekvienas ištartas žodis ar garsas. Jei identiška tekstinė garso įrašo kopija nėra reikalinga, galime parengti esminės pasakytos informacijos santrauką. Jums pageidaujant, į vaizdo įrašų ar filmų transkripcijas galime įterpti ir laiko nuorodas, rodančias tikslų įraše ištartų žodžių laiką.

Esant pageidavimui, teikiame žiniasklaidos produktų (televizijos ir radijo laidų, žinių, pokalbių šou) vertimo iš lietuvių į anglų kalbą paslaugas. Smulkesnė informacija čia.

Specifinės verslo transkripcijos

Mūsų komandoje dirbantys transkribuotojai yra gerai susipažinę su įvairaus verslo specifika, vartojamais terminais ir žodynu. Transkribuojame medicininius, teisinius, finansinius, draudiminius, mokslinius tekstus, interviu, filmus, televizijos ir radijo programas.

Formatai

Transkribuojame iš absoliučiai visų įmanomų garso įrašymo formatų, ar tai būtų CD, DVD, MiniDisc, Hi-MD vaizdo, ar skaitmeniniai Mp3, aif, aiff, Real Audio ir kiti garso įrašai. Daugeliu atveju ar jums pageidaujant konvertuojame įrašus iš vieno formato į kitą. Taip pat perrašome analoginius vaizdo bei garso įrašus į skaitmeninius. Prašome atkreipti dėmesį, kad kuo geresnė pateikiamo įrašo kokybė, tuo greičiau ir tiksliau bus atliekama jo transkripcija.

Konfidencialumas

Visi mūsų komandos transkribuotojai yra pasirašę Konfidencialumo pasižadėjimus, kuriais įsipareigoja saugoti ir neatskleisti jiems pateikiamos konfidencialios informacijos. Gerbdami savo klientus suteikiame galimybę jiems patiems ištrinti su jų veikla susijusius įrašus iš mūsų duomenų bazių. Atlikus užduotis, visi su jomis susiję garso ir vaizdo įrašai iš mūsų kompiuterių nedelsiant ištrinami ir nėra kaupiami.

Su mūsų įmonės konfidencialumo politika plačiau susipažinti galite čia.

Jums pageidaujant galime pasirašyti atskirą, specialiai jums skirtą Informacijos neatskleidimo įsipareigojimą.

Įkainiai

Garso ir vaizdo įrašų lietuvių kalba transkribavimas kainuoja nuo $0,72/min. Norint sužinoti tikslesnę kainą, kviečiame pasinaudoti šia skaičiuokle arba parašyti mums.

Darbų pavyzdžiai

Įvairius mūsų atliktų darbų pavyzdžius galite rasti čia.

Kontaktai

Jei pageidaujate, parengtas transkripcijas lietuvių kalba galime išversti ir į daugelį kitų kalbų. Daugiau informacijos elektroniniu paštu info@gotranscript.com

Upload your files